KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224428
nr 1222 4428
Botvid Kihlman
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Växtlighet, Signerad. Olja på duk, 83x88 cm
Botvid Kihlman, svensk målare och grafiker född 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:47:45
100 kr
250 kr